آغوش امن

آغوش امن

 

 1- میگن اگه چیزی از دل بلند بشه. لاجرم به دل هم می شینه. فکر می کنم رضاصادقی، این آهنگ رو از ته دلش خونده. چون به دل من که خیلی نشست. اگه دوست داشتین از اینجا دانلودش کنید و گوش بدین.

2- من یکی از مشتری ها پر و پاقرص آب معدنی دماوند بودم. مثلا فکر می کردم پول بیشتر می دم، اما جنس باکیفیت میگیرم.

حالا شما اگه جای من بودین، الان چه حسی داشتین؟ باز خداپدرومادر اون کسی رو بیامرزه که جرات کرد و اسم این شرکت متخلف رو اعلام کرد.

3- نظر شما در مورد این آمار 48 درصدی چی هست؟ واسه من جالبه چرا من با هیچ کدوم از این 48درصدی ها مواجه نشدم؟ و واسم جالب تر این هست که چرا بیشتر آماری که توی رسانه های رسمی اعلام می شه با درک من از محیط پیرامون این همه تفاوت داره؟

4- شاید بهتر باشه که با آیدا در مورد این موضوع لینک و ... صحبت کنم و بگم که من رو ناراحت می کنه. اما می دونین صحبت کردن باآرامش در مورد این یه مساله خاص خیلی سخته. یادآوری خاطرات تلخی واسه اون طفلک هست. من هم زود ناراحت می شم . احتمال اینکه کارمون خیلی زود به دعوا بکشه و کدورت ایجاد بشه، خیلی بیشتره.

5- وبلاگ نوشتن رو دوست دارم.  بخاطر اینکه نمی خوام ارتباط مستمر ام رو با خواننده خوب وبلاگ از دست بدم. خوشحال می شم که بعضی وقت ها می بینم که برخی از مطالب وبلاگ برای برخی ها مفید بوده.

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

برچسب ها :

آغوش امن,آغوش
نظرات کاربران
X
در صورت مشاهده مطالب مغایر با قوانین و شعونات اسلامی از بخش ارتباط با ما گزارش دهید تا سریعا حذف گردد